top of page

ПОДОРОЖУВАТИ - ЦЕ ЛЕГКО!

3.Використовуйте пошукову систему HotelsCombined.com. За її допомогою можна проглядати пропозиції від декількох сервісів бронювання, підбираючи для себе оптимальний варіант. Адже сервіс дає змогу порівняти ціну однакової пропозиції на різних ресурсах.

4. Якщо хочете пообідати бюджетно, то уникайте туристичних місць і взагалі – середмістя. Є, звичайно, винятки, але з імовірністю 90% обід на центральному майдані буде значно дорожчим, ніж у кав’ярні на якійсь непримітній вуличці.

5. Шукайте місця, де обідають місцеві, і навіть не мають меню англійською. По-перше, зможете спробувати справді національну кухню. По-друге, в таких закладах зазвичай смашніше, ніж у туристичних.

6. Вступайте до спільноти українців у потрібному вам місті і пишіть пост із питанням про бюджетну їжу. Наші завжди і всюди допомагають і рекомендують! 

7. Майже всі музеї світу мають дні безкоштовних відвідин. Дізнайтеся їх і вбийте собі нагадування в календар.

11. Завантажте скани всіх важливих документів на Google Drive. Якщо ви втратите оригінали, то зможете в будь-якому інтернет-кафе роздрукувати хоча б копії. Також можете зберегти електронні версії квитків.

12. Вставайте з світанком. Тоді ви побачите пам'ятки без величезних натовпів туристів і насолодитеся їх величчю, а не шумом дітей і розмовами гідів.

13. Купуйте проїзний – це дієвий спосіб заощадити гроші, якщо ви у місці більше аніж 2 дні.

8. Свій туристичний маршрут плануйте самостійно. Практично у всіх європейських країнах разом з квитком видається аудіо-гід: пристрій, який озвучує екскурсійну програму на 5-6 основних мовах.

9. Користуйтеся дисконтною картою ISIC. ISIC (International student Identity Card) – це єдине міжнародне посвідчення, яке підтверджує статус учня\студента в усьому світі, яке відкриває для тебе світ знижок та привілеїв у більш ніж 130 країнах світу. Картка ISIC доступна для студентів денної форми, які навчаються у школі, коледжі або університеті, у віці від 12 років. У вас є можливість замовити картку он-лайн, у профкомі або звернутися до найближчого офісу ISIC.

10. Беріть з собою в аптечку ліки. Ніколи не знаєш, що саме з тобою може трапитись.

14. Беріть із собою обмежену кількість готівкової валюти, а основну суму грошей, яку плануєте використовувати витратити у період поїздки, залишайте на банківській картці. Такий підхід дуже правильний, оскільки розраховуватися під час подорожі найкраще все ж карткою – такий спосіб розрахунків більш зручний, безпечний та економічно вигідний.

15. Переглядайте тревел-телепередачі, дивіться практичні поради відеоблогерів – часто саме це допомагає зорієнтуватися у незнайомій країні.

1. Плануйте заздалегідь. Починати планування подорожі потрібно за 2-3 місяці, в більшості випадків ви отримаєте кращі ціни на квитки та проживання.

2. Купуйте квитки мінімум за 6 тижнів до поїздки по вівторках після 15:00. Звучить, наче якесь казкове заклинання, але це правило діє! Особливо з лоукостами. Купуйте квитки тільки на офіційних сайтах авіакомпаній. Але при цьому додатково перевіряйте поєднання ціна/дата всіх маршрутів на сервісах momondo.ua, skyskanner.com.ua, kiwi.com, aviasales.com.ua.

ТОП 5 ДОДАТКІВ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

GoEuro – Зазначаєте пункти А і Б, дату поїздки й отримуєте дешеві варіанти відразу на поїзд, автобус, літак чи блаблакар. Важливо! На різні дати ціни можуть відрізнятися. До речі, перельоти тут теж можна перевірити, програма знає навіть дуже маленькі авіакомпанії.

Maps.me – це безкоштовні офлайн-карти. Завантажуєте заздалегідь потрібне вам місто і не морочитеся ані з інтернетом, ані з паперовими картами.

Packpoint – органайзер, який допомагає зібрати речі в поїздку. В меню потрібно обрати тривалість поїздки й активності, якими ви будете займатися, і він запропонує стандартні списки речей, які можна доповнювати своїми пунктами. Також Packpoint подивиться погоду, запропонує відповідний одяг і парасольку. Ви нічого не забудете.

TripAdvisor – в базі TripAdvisor мандрівник може знайти понад 75 мільйонів відгуків і думок, які допоможуть вам знайти найкращі готелі, чудові ресторани і розваги по всьому світу, наклейка цього додатка прикрашає вітрини різних магазинів у всіх європейських містах. А це означає, що за результатами голосування це місце найкраще серед усіх магазинів певного міста.

Wi-Fi Map – знайти безкоштовний Wi-Fi за кордоном це той ще челлендж. Але світ не без добрих людей: в додатку Wi-Fi Map зібрані поради від реальних людей по всьому світу з паролями і підказками про точках знаходження безкоштовного Wi-Fi.

bottom of page